Něco o spolku Hurá na Výlet!

Naší filozofií je pomáhat a dělat radost.

Jednou z hlavních motivací pro vznik našeho spolku bylo zjištění obrovské míry zneužívání seniorů a osob ZTP na předváděcích akcích tzv. “šmejdů”, jak bylo dobře popsáno v dokumentu Silvie Dymákové – Šmejdi.

Naše organizace nyní vytváří jednodenní, snadno zvládnutelné, bezpečné, finančně dostupné, zábavné a přitom zajímavé výlety se zdravotnickým dohledem, osobní asistencí, průvodcem, živým hudebním doprovodem, zajištěné kolektivem mladých lidí, a to způsobem a za cenu dostupnou seniorům a osobám ZTP.

Každý senior či osoba ZTP (včetně vozíčkářů) z řad široké veřejnosti nám přispěje na výlet symbolickou částkou 100 Kč. Skutečně průměrné náklady na osobu jsou cca 800 Kč / výlet. Zbylé náklady hradí náš spolek a prostředky vyhledává z veřejných i firemních zdrojů, grantů a nadací.
Nízká cena výletu je jediná možnost, jak lze šmejdům a jejich předváděcím akcím na trhu konkurovat.

Zároveň vytváříme aktivní osvětovou a informační kampaň, zaměřenou na zvýšení kvality života seniorů a osob s handicapem.

Doménou našeho spolku je profesionalita, přehlednost, ohleduplnost, vstřícnost, bezpečnost a hlavně nezištnost a radost.

Spolek Hurá na Výlet!,
nezisková organizace

20181026-liciboice-47

Napište hledané slovo a zmáčkněte ENTER