PŘIPRAVUJEME SENIOR FESTIVAL | SPOLEK HURÁ NA VÝLET! TISKOVÁ ZPRÁVA 1-2019

 v Tiskové zprávy

Spolek Hurá na Výlet se rozhodl uspořádat první ročník Senior Festivalu v Chrudimi.

Mrzí nás, že i přes velké množství vyhlášených výletů je většina kapacit v autobusech vyprodána, a proto plánujeme událost s kapacitou pro více než 1000 seniorů.

Touto cestou chceme nabídnout dalším seniorům možnost se setkat v příjemném prostředí Klášterních zahradách v Chrudimi. Za nepříznivého počasí se akce uskuteční v prostorách Sportovní haly TJ Sokol Chrudim.

Vstupné na festival je dobrovolné.

Protože víme, že senioři mívají problémy s dopravou, jsou pro ně zdarma zajištěny svozové autobusy ze 70 obcí a měst v České republiky.

Informace o festivalu a rezervace místa ve svozovém autobusu na telefonu +420 733 105 151 (pondělí – pátek |  9 – 15h).

Web: http://senior-fest.cz/

Podpořit aktivity spolku je možné na transparentní účet sbírky: 2701034210 / 2010

Spolek Hurá na Výlet! je nezisková organizace, která vznikla v roce 2014 a od roku 2015 realizuje volnočasové aktivity pro seniory 65let+ a osoby ZTP – výlety a kulturní akce spojené s informačně osvětovou činností, volnočasové a vzdělávací aktivity. Výlety respektují možnosti, omezení a specifické potřeby těchto osob.

Motivem pro činnost spolku je snaha o zlepšení kvality života osob starších 65 let a osob ZTP. Jedním z dalších motivů pro vznik spolku Hurá na Výlet bylo i zjištění značné míry zneužívání seniorů na předváděcích akcích.

 

Spolek Hurá na Výlet!
Školní náměstí 11, 537 01 Chrudim
IČ: 03225470
info@huranavylet.cz
www.huranavylet.cz

Místa zastávek svozových autobusů na Senior Festival:

Pardubice, Skuteč, Hlinsko, Ústí n. Orlicí, Proseč, Heřmanův M., Perálec, Kutřín, Předhradí, Přibylov, Podlažice, Chrast, Zaječice, Orel, Vlčnov, Rváčov, Trhová Kamenice, Rohozná, Nová Ves, Nasavrky, Libáň, Výsonín, Svídnice, Slatiňany, Opatovice, Stéblová, Starý Mateřov, Čepí, Dřenice, Třibřichy, Přelouč, Klenovka, Veselí, Choltice, Svinčany, Nákle, Bylany, Markovice, Třebechovice n. O, Týniště nad Orlicí, Albrechtice n. O., Žďár n. O, Borohrádek, Veliny, Holice, Dolní Roveň, Dašice, Úhřetice, Tuněchody, Kerhartice, Hrádek, Svatý Jiří, Loučky Choceň, Sruby, Zámrsk, Stradouň, Ostrov, Čankovice, Hrochův Týnec, Medlešice, Mikulovice.

 

Další novinky
Showing 2 comments
 • Zdeněk
  Odpovědět

  Vážení, mám několik dotazů k Seniorfetivalu.
  V kolik hodin začíná a v kolik hodin je naplánován konec?
  Program a časy jednotlivých vystoupení?
  Časy odjezdů a místa zastávek svozových autobusů?
  Děkuji za odpověď

 • Tomáš Martinek
  Odpovědět

  Dobrý den Zdeňku,
  program pro seniory je od 10 do 16 hodin.
  Časy a místa jednotlivých zastávek budeme sdělovat telefonicky nejpozději 13.6.2019 každému z přihlášených (ještě kombinujeme svozy).

  Děkujeme za přízeň : )

Napište komentář

Napište hledané slovo a zmáčkněte ENTER